Roditeljski sestanki in govorilne ure

Šolsko leto 2021 / 2022

*Srečanja s starši bodo odvisna od situacije s koronavirusom (SARS-CoV-2), priporočil NIJZ ter navodil MIZŠ (Šolsko leto 2021/22 v Republiki Sloveniji v razmerah, povezanih s covidom-19, Modeli in priporočila). O spremembah boste pravočasno obveščeni.

 

Roditeljski sestanki

13. 9. 2021 – oddelčni (1. do 5. r. ob 17. uri, 6. do 9. r. ob 18. uri)

14. 2. 2022 – oddelčni

 

Govorilne ure

Govorilne ure so praviloma drugi ponedeljek v mesecu od 16. do 18. ure. Enkrat tedensko bodo razredniki in učitelji dosegljivi v dopoldanskem času na tel. št. 07 36 91 172.

  • 11. oktober
  • 8. november
  • 13. december
  • 10. januar
  • 14. marec
  • 11. april
  • 9. maj

 

GOVORILNE URE V  DOPOLDANSKEM ČASU

RAZREDN

 e-pošta

1.a

Mirjana Malenšek

petek, 7.30-8.00

mirjana.malensek@osmetlika.si

1.b

Mirjana Bahorić

petek, 7.30-8.00

mirjana.bahoric@osmetlika.si

1.c

Tanja Cvelbar

petek, 7.30-8.00

tanja.cvelbar@osmetlika.si

2.a

Andreja Mušič

četrtek, 9.30-10.00

andreja.music@osmetlika.si

2.b

Darinka Vrlinič

petek,7.30-8.00

darinka.vrlinic@osmetlika.si

2.c

Martina Štukelj

četrtek, 11.10-11.40

martina.stukelj@osmetlika.si

2.d

Petra Jerman

torek, 9.30-10.00

petra.jerman@osmetlika.si

3.a

Katja Banovec Vrviščar

torek, 10.30-11.00

katja.banovec@osmetlika.si

3.b

Darja Žugelj

petek, 8.30-9.00

darja.zugelj@osmetlika.si

3.c

Urška Delkot

petek, 10.15-10.45

urska.dekot@osmetlika.si

3.d

Maja Kočevar

četrtek, 8.30-9.00

maja.kocevar@osmetlika.si

4.a

Marina Janjac

petek, 9.30-10.00

marina.janjac@osmetlika.si

4.b

Ana Banovec

petek, 9.30-10.00

ana.banovec@osmetlika.si

4.c

Emilija Klopčič

petek, 9.30-10.00

emilija.klopcic@osmetlika.si

5.a

Tomaž Žugelj

petek, 8.20-8.50

tomaz.zugelj@osmetlika.si

5.b

Jasmina Štampfelj

petek, 11.15-11.45

jasmina.stampfelj@osmetlika.si

5.c

Tanja Vraničar

torek, 8.30-9.00

tanja.vranicar@osmetlika.si

6.a

Marija Dragičević

petek, 10.15-11.00

marija.dragicevic@osmetlika.si

6.b

Nina Bradica

ponedeljek, 11.15-11.45

nina.bradica@osmetlika.si

6.c

Janez Željko

četrtek, 10.15-11.00

janez.zeljko@osmetlika.si

7.a

Darja Juršič Fir

petek, 10.30-11.00

darja.jursic@osmetlika.si

7.b

Helena Kostelec

ponedeljek, 12.00-12.45

helena.kostelec@osmetlika.si

8.a

Alida Malešič Orlič

ponedeljek, 10.30-11.00

alida.malesic@osmetlika.si

8.b

Špela Cimerman Hudopisk

torek, 9.30-10.00

spela.cimerman@osmetlika.si

9.a

Irina Kolar

torek, 8.30-9.00

irina.kolar@osmetlika.si

9.b

Matej Pezdirc

sreda, 8.20-9.05

matej.pezdirc@osmetlika.si

9.c

Vojko Spudić

četrtek, 11.10-11.45

vojko.spudic@os.metlika.si

 

 

UČITELJ

 e-pošta

Maja Schweiger

petek, 10.15-11.00

maja.schweiger@osmetlika.si

Barbara Cesar

četrtek, 8.20-8.50

barbara.cesar@osmetlika.si

Urška Dragovan

torek, 12.00-12.45

urska.dragovan@osmetlika.si

Danica Fabac

torek, 11.10-11.50

danica.fabac@osmetlika.si

Barbara Forstner

sreda, 12.00-12.45

barbara.forstner@osmetlika.si

Tončka Gerkšič

petek, 7.30-8.00

toncka.gerksic@osmetlika.si

Jože Vraničar

torek, 12.00-12.30

joze.vranicar@osmetlika.si

Mojca Kobe

torek, 7.30-8.00

mojca.kobe@osmetlika.si

Slavko Orlič

petek, 10.15-11.00

slavko.orlic@osmetlika.si

Andi Jambrošić

petek, 7.30-8.00

andi.jambrosic@osmetlika.si

Barbara Čadonič

četrtek, 12.00-12.30

barbara.cadonic@osmetlika.si

Bojan Vukšinič

sreda, 11.10-11.55

bojan.vuksinic@osmetlika.si

Vlatka Maček

ponedeljek, 12.15-12.45

vlatka.macek@osmetlika.si

Špela Slanc

ponedeljek, 11.30-12.00

spela.slanc@osmetlika.si

Anja Dragovan Kopinič

ponedeljek, 12.00-12.30

anja.dragovan@osmetlika.si

Duška Vlašič

četrtek, 8.20-9.05

duska.vlasic@osmetlika.si

Sonja Lahajner

ponedeljek, 9.35-10.05

sonja.lahajner@osmetlika.si

Jasmina Nedanovski

ponedeljek, 11.30-12.00

jasmina.nedanovski@osmetlika.si

Petra Kostelec

četrtek, 9.30-10.00

petra.kostelec@osmetlika.so

Janja Štefanič Guštin

petek, 11.00-11.30

janja.stefanic@osmetlika.si

Nina Jakovac

sreda, 10.30-11.00

nina.jakovec@osmetlika.si

Mojca Vraničar

četrtek, 10.15-10.45

mojca.vranicar@osmetlika.si

Ana Logar

ponedeljek, 10.15-10.45

ana.logar@osmetlika.si

Lidija Peršin

torek, 9.30-10.00

lidija.persin@osmetlika.si