V sredo, 20. 1. 2016, je v okviru projekta Učimo za življenje na naši šoli potekal Fit dan brez multimedije. Učenci nižjih razredov so se na ta dan igrali različne didaktične gibalne igre. Njihov dan je potekal kar razgibano, saj so risali in pisali o tej temi. Pogovarjali so se tudi o tem, kaj vse lahko počnemo brez televizije, računalnika in telefona. V višjih razredih je pouk večinoma potekal kot običajno, ampak brez računalnika in projektorja. Učitelji so nas opozorili na pomen tega dne ter nam dali izziv – preživeti dan brez Facebooka in pošiljanja sms-ov. Za današnje čase so takšni dnevi zelo pomembni, saj smo zatopljeni v naše naprave, namesto da bi se več pogovarjali in šli ven na svež zrak, kjer bi se razgibali.

Manca Bajuk, 7. a